درباره ما

به پایگاه سقف وافل ایران خوش آمدید. در این پایگاه تمامی موضوعات مورد بحث سیستم سقف وافل شامل: نحوه اجرای سقف وافل، دیتیل سقف وافل، مزایای سقف وافل، معایب سقف وافل، جزئیات و ابعاد سقف وافل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی پایگاه سقف وافل اسلب ایران مربوط به شرکت دقیق صنعت سفیر می باشد. شرکت دقیق صنعت سفیر نماینده فروش قالب سقف وافل از شرکت as می باشد و شما می توانید خرید قالب وافل خود را با بهترین قیمت و خیال آسوده از ما انجام دهید.

شرکت دقیق صنعت سفیر از نخبگان علمی و عوامل اجرایی مجرب کشور، در سال ۱۳۹۴ با هدف نوآوری و بهینه‌سازی در صنعت ساختمان شکل گرفت. مجموعه آ اس با تکیه بر دانش فنی روز و استفاده از توان اجرایی خود، در سال ۱۳۹۴ موفق به طراحی، ثبت و اجرای نوع جدیدی از سقف‌های بتنی وافل گردید که تحت عنوان سقف گرین وافل به جامعه مهندسی ساختمان عرضه شد. در ۳ سال اخیر، این مجموعه موفق به طراحی و اجرای بیش از ۴۰ پروژه با زیربنای بالغ بر ۱۳۰،۰۰۰ متر مربع شده است. این حجم از اجرای سقف وافل و استقبال چشمگیر جامعه مهندسین ساختمان و کارفرمایان مختلف، نشانگر برتری فنی و اقتصادی سیستم سقف وافل می‌باشد.


جهت خرید قالب وافل مشاوره رایگان، کسب اطلاعات فنی و قیمت ها می توانید از صفحه تماس با ما اقدام فرمائید.