فروش و اجاره قالب وافل

سقف وافل ایران دارای بروزترین تکنولوژی های تولید قالب گرین وافل و بلک وافل هست و به دلیل تولید توسط ما و کوتاهی دست واسطه ها، خریدار و یا موجر، این قالب ها را می توانند با بهترین قیمت به صورت مستقیم از ما خرید و یا اجاره کنند.

فروش و اجاره قالب وافل (گرین یا سبز) و فروش و اجاره قالب (بلک یا مشکی) با ۲ سال گارانتی رسمی می باشد. توجه فرمائید که قالب گرین و بلک از لحاظ فنی و یا ساختار، تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در مواد اولیه ساخت می باشد که قالب گرین تماما از پلیمر ساخته شده است و قالب بلک (مشکی) دارای درصدی از مواد پلاستیکی می باشد و هر دو دارای ۲ سال گارانتی می باشند. قالب گرین، از نظر طول عمر، حدودا ۳۰% بهتر از قالب مشکی می باشد ولی در عوض، قالب های مشکی حدودا ۲۵% ارزان تر می باشند.

این قالب ها در بدترین شرایط استفاده، حداقل ۴۰ بار قابلیت استفاده را دارند و در صورت استفاده صحیح و اصولی تا ۷۰ بار استفاده هم امکان پذیر هست.

شرایط فروش: برای اطلاع از قیمت فروش لطفا با ما تماس بگیرید. پیمان کاران عزیز توجه داشته باشید که در صورت خرید قالب وافل، به صورت رایگان اجرای ۲ سقف را از ما آموزش می بینید و یک سازه به صورت رایگان برای شما طراحی می گردد.

شرایط اجاره: اجاره قالب وافل، هر متر مربع بیست هزار تومان در ماه می باشد. حداقل اجاره دو ماه به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و مابقی چک اول هر ماه دریافت می گردد.

توجه: لازم به ذکر است که فروش و اجاره قالب وافل به تمام نقاط ایران صورت می پذیرد و جهت خرید قالب وافل، کرایه حمل داخل کشور به عهده فروشنده (ما) می باشد. جهت اجاره قالب سقف وافل، هزینه حمل به صورت رفت و برگشت به هرجای کشور، به عهده خریدار می باشد.